Ansatte

Et godt arbeidslag gir fornøyde kunder!

Her er en oversikt over våre ansatte. Vi har tre produksjonssteder i Norge:

  • avd.Kodal
  • avd. Eikås
  • avd. Telemarksbruket

Ta gjerne kontakt med oss.

Sentralbord 33 43 95 00

 

Kurt Olsen Karsten

Salgs- og markedssjef

tlf. +47 994 08 910
kurt.olsen.karsten@hasas.no

Marita Deila Olsen

Markedskoordinator

tlf. +47 464 21 542
marita.deila@hasas.no

Kristian Lundh

Faglig leder

tlf. +47 909 71 545
kristian.lundh@hasas.no

Anne Louise Tveitan

Distriktssjef

tlf. +47 913 68 726
alt@hasas.no

Per W. Kristiansen

Distriktssjef

tlf. +47 906 07 775
per@hasas.no

Einar Glomstad

Distriktsjef

tlf. +47 915 58 400
einar@hasas.no

Knut Ellefsen

Distriktssjef

tlf. +47 920 98 473
knut.ellefsen@hasas.no

Svein Erik Kilen

Key account manager

tlf. +47 908 98 236
svein.erik.kilen@hasas.no

Jan Henrik S. Brudal

Selger/bygningsingeniør

tlf. +47 930 79 082
jan.henrik@hasas.no

Tore Skarsholt

Selger

tlf. +47 922 32 563
tore@hasas.no

Jan-Erik Engebretsen

Administrerende direktør

tlf. +47 950 64 277
jan-erik@hasas.no

Even Grave

Fabrikksjef avd. Eikås

tlf. +47 930 38 224
even@hasas.no

Håkon H. Myhra

Fabrikksjef avd. Telemarksbruket

tlf. +47 918 70 210
hakon.myhra@hasas.no

Per Frode Brændsrød

Økonomi

tlf. +47 906 50 844
per.frode@hasas.no

Hans Viggo Nielsen

HR // HMS // Administrasjon

tlf. +47 480 05 078
hans.viggo@hasas.no

Per Arild Abrahamsen

Bygg og Anlegg

tlf. +47 992 47 656
per.arild@hasas.no

Merete Johansen

Teamleder administrasjon // Faktura

tlf. +47 334 39 500
merete.johansen@hasas.no

Anette Loftum

Kontormedarbeider

tlf. +47 334 39 500
anette@hasas.no

Lars Rune Telhaug

Logistikksjef avd. Eikås

tlf. 95 70 06 59
lars.rune.telhaug@hasas.no

Roar Lysnes

Teamleder Transport

tlf. + 47 902 09 373
roar@hasas.no

Magne Abrahamsen

Teamleder Logistikk og Ekspedisjon

tlf. +47 926 81 944
magne@hasas.no

Jens Petter Støen

Logistikk- og transportmedarbeider

tlf. +47 934 01 117
jens.petter@hasas.no

Jørn Helgeland

Logistikk- og IT-koordinator, Butikkansvarlig

tlf. +47 917 54 788
jorn@hasas.no

Ann Helene Jensen

NOBB-koordinator

tlf. +47 334 39 500
ann.helene@hasas.no

Petter Tangen

Hjullastersjåfør

tlf. +47 918 76 034
petter@hasas.no

Jan Roar Kristoffersen

Sjåfør

tlf. +47 465 05 554
jan.roar.kristoffersen@hasas.no

Ahmad Mirshahi

Logistikk- og ekspeditørmedarbeider

tlf. +47 930 79 337
ahmad.mirshahi@hasas.no

Peter Sandberg

Logistikk- og ekspeditørmedarbeider

tlf. +47 401 02 986
peter.sandberg@hasas.no

Bent Hansen

Logistikk- og ekspeditørmedarbeider

tlf. +47 900 15 511
hansen@hasas.no

Tobias Løke Baar-Dahl

Logistikk- og ekspeditørmedarbeider

tlf. +47 405 11 391
tobias.loke@hasas.no

Kurt Rossevatn

Internlogistikk avd. Eikås

tlf. +47 908 68 942
kurt.rossevatn@hasas.no

Terje Risnes

Fagarbeider/teamleder-skreddersøm

tlf. +47 930 16 184
spesialhovel@hasas.no

Simen Linnestad

Fagarbeider - skreddersøm

tlf. +47 466 43 095
hovel@hasas.no

Egil Aashamar

Driftsleder - produksjon Kodal

tlf. +47 481 82 303
egil@hasas.no

Jahn Skjeggerød

Produksjonsmedarbeider teamleder

tlf. +47 911 23 165
maling@hasas.no

Frode Helgeland

Teknisk leder

tlf. +47 334 39 500
maling@hasas.no

Herman Nomat

Fagarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
hovel@hasas.no

Johnny Rossnes

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
maling@hasas.no

Geir Broen

Produksjonsmedarbeider  - maling

tlf. +47 334 39 500
hovel@hasas.no

Øyvind Jacobsen

Produksjonsmedarbeider - beis

tlf. +47 334 39 500
post@hasas.no

Martin Skinnari

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
post@hasas.no

Marius Simonsen

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
maling@hasas.no

Rune Fredriksen

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
maling@hasas.no

Anne-Kirstin Haugen

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
maling@hasas.no

Egil Aashamar

Driftsleder - produksjon Kodal

tlf. +47 481 82 303
egil@hasas.no

Even Grave

Fabrikksjef avd. Eikås

tlf. +47 930 38 224
even@hasas.no

Svein Asle Sandland

Teamleder - høvleri

tlf. +47 941 35 908
svein@hasas.no

Ole Søndergaard

Teamleder - høvleri

tlf. +47 415 77 942
hovel@hasas.no

Ahsan Ahmadian

Fagarbeider - høvleri

tlf. +47 334 39 500
hovel@hasas.no

Ivar André Raymond

Fagarbeider - høvleri

tlf. +47 334 39 500
hovel@hasas.no

Simen Skjeggerød

Produksjonsmedarbeider - høvleri

tlf. +47 334 39 500
post@hasas.no

Even S. Linnestad

Produksjonsmedarbeider - høvleri

tlf. +47 334 39 500
post@hasas.no

Jørn Nyquist-Brekke

Produksjonsmedarbeider - høvleri

tlf. +47 334 39 500
post@hasas.no

Lasse Sandmoe

Flisballproduksjon

tlf. +47 334 39 500
hovel@hasas.no

Frode Gulvik

Produksjonsmedarbeider - precut

tlf. +47 334 39 500
post@hasas.no