Ansatte

Et godt arbeidslag gir fornøyde kunder!

Her er en oversikt over våre ansatte. Ta gjerne kontakt med oss.

Elin-Hasas

Elin Hasås

Markedsansvarlig

tlf. +47 922 11 780
elin@hasas.no

Jan-Henrik-S-Brudal

Jan Henrik S. Brudal

Selger/bygningsingeniør

tlf. +47 930 79 082
jan.henrik@hasas.no

Kristian-Lundh

Kristian Lundh

Salgsleder

tlf. +47 909 71 545
kristian.lundh@hasas.no

Ole-Anton-Helegeland

Ole Anton Helgeland

Selger

tlf. +47 970 00 795
ole.anton@hasas.no

Tore-Skarsholt

Tore Skarsholt

Selger

tlf. +47 922 32 563
tore@hasas.no

Ann-Helen-Jensen

Ann Helene Jensen

Sentralbord/ansv. NOBB register

tlf. +47 334 39 500
ann.helene@hasas.no

Hans-Viggo-Nielsen

Hans Viggo Nielsen

Personal/administrasjon

tlf. +47 480 05 078
hans.viggo@hasas.no

Ingbjorg-Ostbu

Ingbjørg Østbu

Fakturering

tlf. +47 930 790 83
ingbjorg@hasas.no

Mait-Nelvik

Marit Nelvik

Sentralbord

tlf. +47 334 39 500
marit@hasas.no

Merete-Simonsen

Merete Simonsen

Sentralbord

tlf. +47 334 39 500
merete.simonsen@hasas.no

Per-Frode-Brandsrod

Per Frode Brændsrød

Økonomi/regnskap

tlf. +47 906 50 844
per.frode@hasas.no

Yngvar-Hasas

Yngvar Hasås

Daglig leder

tlf. +47 909 30 045
yngvar@hasas.no

Frode-Helgeland

Frode Helgeland

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
maling@hasas.no

Jahn-Skjeggerod

Jahn Skjeggerød

Produksjonsmedarbeider formann

tlf. +47 911 23 165
maling@hasas.no

Johnny-Rossnes

Johnny Rossnes

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
maling@hasas.no

Hasas-Kristian

Kristian Hasås

Produksjonsansvarlig

tlf. +47 957 89 614
kristian@hasas.no

Martin-Ostbu

Martin Østbu

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
hovel@hasas.no

Tor-Svendsen

Tor Svendsen

Produksjonsmedarbeider - maling

tlf. +47 334 39 500
maling@hasas.no

Oyvind-Jacobsen

Øyvind Jacobsen

Produksjonsmedarbeider - beis

tlf. +47 334 39 500
post@hasas.no

Anders-Christiansen

Anders Christiansen

Sjåfør

tlf. +47 452 72 092
post@hasas.no

Arvid-Langas

Arvid Langås

Hjullaster - formann

tlf. +47 957 59 830
post@hasas.no

Jan-Roar-Kristoffersen

Jan Roar Kristoffersen

Sjåfør

tlf. +47 465 05 554
post@hasas.no

Jrn-Petter-Hagstrm

Jørn Petter Hagstrøm

Sjåfør

tlf. +47 952 65 014
post@hasas.no

Kenneth-Svendsen

Kenneth Svendsen

Hjullaster

tlf. 93071122
post@hasas.no

Roar-Lysnes

Roar Lysnes

Transport ansvarlig

tlf. 902 09 373
roar@hasas.no

Tormod-Finnskog---nytt-augu

Tormod Finnskog

Sjåfør

tlf. +47 952 29 293 
post@hasas.no

ahmad-mirshahi-2

Ahmad Mirshahi

Lagermedarbeider/ekspeditør

tlf. +47 930 79 337
lager@hasas.no

Harald-Lind

Harald Lind

Lagermedarbeider/ekspeditør

tlf. +47 464 42 416
lager@hasas.no

Ivar-Haukaas

Ivar Haukaas

Lagermedarbeider/ekspeditør

tlf. +47 452 72 071
lager@hasas.no

Jens-Petter-Stoen

Jens Petter Støen

Lagermedarbeider/varemottak/beholdning

tlf. 934 01 117
jens.petter@hasas.no

jorn-helgeland

Jørn Helgeland

Lagermedarbeider/ekspeditør

tlf. +47 926 40 008
lager@hasas.no

Line-Hasas

Line Hasås

Lagermedarbeider/ekspeditør

tlf. +47 416 01 898
lager@hasas.no

Lorents-Nass

Lorents Næss

Lagermedarbeider/ekspeditør

tlf. +47 930 71 117
lager@hasas.no

Magne-Abrahamsen

Magne Abrahamsen

Avdelingsleder Lager

tlf. +47 918 63 818
magne@hasas.no

Egil-Aashamar

Egil Aashamar

Produksjonsmedarbeider formann - høvleri

tlf. +47 481 82 303
egil@hasas.no

Frode-Gulvik

Frode Gulvik

Produksjonsmedarbeider - spesial høvleri

tlf.

Geir-Broen

Geir Broen

Produksjonsmedarbeider  - høvleri

tlf.
hovel@hasas.no

Gert-E-Kramer

Gert Erik Kramer

Ansvarlig flisballproduksjon

tlf. +47 452 73 730

Nomat-Herman

Herman Nomat

Produksjonsmedarbeider - høvleri

tlf.
hovel@hasas.no

Ivar-Andre-Raymond

Ivar André Raymond

Produksjonsmedarbeider  - høvleri

tlf.
hovel@hasas.no

Hasas-Kristian

Kristian Hasås

Produksjonsansvarlig

tlf. +47 957 89 614
kristian@hasas.no

Mikkel-Paaske-Eriksen

Mikkel Paaske Eriksen

Produksjonsmedarbeider  - spesial høvleri

tlf.

Ole-Sondergaard

Ole Søndergaard

Produksjonsmedarbeider - høvleri

tlf.
hovel@hasas.no

Simen-Linnestad

Simen Linnestad

Produksjonsmedarbeider - lærling

tlf.
hovel@hasas.no

Svei-Asle

Svein Asle Sandland

Produksjonsmedarbeider formann skift 2 - høvleri

tlf. +47 941 35 908
svein@hasas.no

Terje-Risnes

Terje Risnes

Produksjonsmedarbeider formann - spesial høvleri

tlf.
spesialhovel@hasas.no